Uitslagen 5 kilometer

STAP 2: Klik op om de foto voor op het certificaat te selecteren

PltsNaamWoonplaats/VerenigingCategTijd 
1Robin van RielAttilaJJunA15:03
2Ahmed AbubakarDAKMan16:11
3Nick JansenSprintMan16:28
4Bram MaasTilburg Road RunnersJJunB16:39
5Tijke WentinkAttilaMan16:54
6Peer VoesenekRunning BredaJJunB17:21
7Thijs StapsRoad Runners Etten-LeurMan17:39
8Jorg SchellekensAttilaJJunA17:46
9Wessel RoksRoad Runners Etten-LeurMan17:50
10Lars SchellekensAttilaJJunB17:53
11Sander VerweijTaxandria AtletiekJJunA18:06
12Tobias van RoonDAKJJunA18:12
13Mike RasenbergAttilaMan18:18
14Jeffrey HazendonkDAKMan18:21
15Sara van GrunsvenTilburg Road RunnersVrouw18:23
16Daan van der EerdenSpiridonJJunB18:29
17Roger LarosRijenMan18:48
18Patrick van GurpDAKMan18:55
19Pim VergunstScorpioMan18:58
20Ian de JunckerAttilaJJunB19:15
21Armand van der SmissenTilburg Road RunnersMan19:19
22Dyanne VerpaalenSpiridonVrouw19:20
23John MarijnissenSprintMan19:50
24Conor GarveyAtledoMan19:57
25Daphne van ZandvoortDAKVrouw20:20
26Maxim van der MeijsSpiridonJJunB20:45
27Wout GraafmansSpiridonMan20:57
28Auke PrinsenSprintMan21:00
29Ad BernaertsBaarle-NassauMan21:09
30Dave WijdemansTilburgMan21:36
31Jan MenssenSpiridonMan21:41
32Laura HanningSpiridonMJunB21:41
33Rob HoncoopSpiridonMan21:42
34Jur BrinkhoffBredaMan21:49
35Robine MarcelissenTilburg Road RunnersVrouw21:51
36Lucas CasteleinTilburgJJunA21:57
37Walter van GurpDAKMan22:07
38Gijs de KortBredaMan22:09
39Angelique JansensChaamVrouw22:11
40Konan PruiksmaBredaMan22:11
41Joost OomenRijenMan22:19
42Thijs van DijkeSpiridonJJunB22:24
43Inge Schipperen-VerhagenScorpioVrouw22:28
44Marek TerleckiSzymonkowMan22:51
45ME KuiperChaamMan22:52
46Indy NebbelingSpiridonVrouw22:55
47Jolanda van WegenSpiridonVrouw22:56
48Jaimy van GroesenMadeMan22:57
49Tijn van VlietRijenJJunB22:57
50Arie KlaassenGilzeMan22:59
51Wim van HaperenRoad Runners Etten-LeurMan23:31
52Hanny BreelRijenVrouw23:36
53Ellen VerdaasdonkDJAVrouw24:11
54Servi HuijbregtsRijenMan24:15
55Nynke van der MeerBredaVrouw24:16
56Sam BroerenHoevenJJunB25:02
57Bertus van EekelenAchillesMan25:05
58Myrthe KeustermansBaarle-NassauVrouw25:20
59Hans de JongavVNMan25:35
60Anita BeekersScorpioVrouw25:56
61Eddie MaandersScorpioMan25:56
62Daan ReuhmanWaalreMan26:00
63Harry BoezeravVNMan26:07
64Margretha GeleijnsOosterhout NbVrouw26:31
65Audrey de JongRijenVrouw26:31
66Iwona ThielenRijenVrouw26:32
67Joni van†der EerdenRijenVrouw26:37
68Dionne KatSpiridonVrouw26:55
69Bas SchepersSpiridonMan26:55
70Nienke JansenBredaVrouw27:15
71Tian BeekersScorpioMan28:01
72Adrie MarijnissenRijenMan28:22
73Esther MarijnissenRijenVrouw28:22
74Johan ThijssenNoordhoekMan28:27
75Jacqueline NuijensBavelVrouw28:29
76Bianca BroodBredaVrouw28:39
77Nena HeesakkersACW '66Vrouw29:15
78Franka de HaasScorpioVrouw29:34
79Herman KreeftDelta SportMan30:02
80Moniek Kingma SchippersavVNVrouw30:04
81Wouter RielFysiotherapie Tilburg ReeshofMan30:13
82Tineke den HarderScorpioVrouw31:00
83Toon van DurenSpiridonMan31:00
84Marjon FranÁoisBredaVrouw31:26
85Noor van VugtBredaVrouw31:26
86Godelieve van OtterdijkHechtelVrouw31:33
87Larissa op 't HoogTilburg Road RunnersVrouw32:05
88Monique VerstappeScorpioVrouw32:24
89Gerard MouwScorpioMan33:07
90William SimonsBredaMan33:12
91Pim BrasScorpioVrouw34:23
92Marcel VerstappeScorpioMan34:33
93Joan VeekeGeertruidenbergVrouw34:38
94LuciŽnne van GestelOosterhout NbVrouw35:07
95Lenie StempheravVNVrouw35:23
96Charlotte VintgesVughtVrouw36:16
97Susanne RocklandBredaVrouw36:17
98Anja van EngelenTilburg Road RunnersVrouw36:42
99Jan WeijnenTilburg Road RunnersMan42:03
100Herman van GeijlswijkEUR RoadrunnersMan46:38

Terug naar de afstandkeuze

Technische realisatie: Iwan Oprins