Uitslagen 10 kilometer

STAP 2: Klik op om de foto voor op het certificaat te selecteren

PltsNaamWoonplaats/VerenigingCategTijd 
1Kas Van VeenTilburg Road RunnersM3532:54
2Marcel LarosScorpioM4532:57
3Marco KeijsersScorpioMsen33:13
4Jeroen van DammeTHORM4533:26
5Huub MaasDe LangstraatM4533:32
6Robert JonghSpiridonM4534:22
7Dirk EversSpiridonMsen35:43
8Bart van de KampOss '78Msen35:45
9Marc JanssenOosterhout NbM3535:53
10Erik van der HeijdenParcivalMsen35:55
11Hannah OldroydHaag AtletiekVsen36:16
12John van HeeswijkDAKM4536:25
13Koen VoermansScorpioMsen36:38
14Stefan van MarrewijkScorpioM4536:57
15Ron v.d. WaterBerghemMsen37:32
16Jeroen VerheesSpiridonMsen37:38
17Crist HendriksTilburg Road RunnersM4538:18
18Robin RobartPassaatM4538:29
19Bas van GestelAttilaM3538:40
20Ciska HensenDAKV4538:50
21Marcel ScherrenburgAttilaM3538:59
22Gerard LensveltSpiridonM4539:15
23Mark van de VenAttilaM5539:17
24Bram RennenBredaM3539:20
25Billy de BruijnDongenM3539:30
26Ronald VoermansSpiridonM4539:33
27Ron de VaanDAKM4539:42
28Ward Van RoyArendonkM3539:46
29Gijs VerschuurenTilburg Road RunnersM3539:47
30Niels BuijsParcivalMsen40:01
31Hans van WegenSpiridonM6540:32
32Koen van NieuwburgDAKM4540:36
33Jeroen BoonTilburgM4540:38
34Rob van HoekTilburgM3540:39
35Sjoerd DiepstratenSpiridonMsen40:40
36Jip van LentOss '78Msen40:40
37John MarijnissenSprintM5540:53
38Cocky de BrouwerAchil '87M4540:56
39Dyanne VerpaalenSpiridonVsen41:02
40Iwan GroenenRijenM4541:24
41Iris van DalenTilburg Road RunnersVsen41:41
42Caspar HoubenTerheijdenM4541:43
43Marco GenefaasRoad Runners Etten-LeurM5541:47
44Monique van BeurdenSpiridonV4542:01
45Boudewijn SchoulsMsen42:15
46Jacques HameleersSpiridonM5542:20
47Ben GitzTilburg Road RunnersM3542:20
48Sjef AertseTilburg Road RunnersM4542:25
49Martien van KaamM4542:29
50Eric Van DorsselaerAtledoM5542:32
51Rudy RommeM3542:37
52Peter LebbingM4542:37
53Ferand SlootjesScorpioM3542:38
54Joris de MeulderDorstM3542:50
55Anke KoenraadsSprintV3542:57
56Paul VerhoevenTilburgM4543:20
57Paul van der WouwM3543:22
58Chantal van OudheusdenSprintV3543:23
59Marionne KatSpiridonV4543:35
60Marcel MeeuwessenBredaM4543:50
61Eddy van de HeyningGloriaM4544:00
62Leon AlemanDrimmelenM4544:03
63Léon MahieuSprintM5544:05
64Paula Vrijmoed-JorritsmaScorpioV3544:16
65Bas VerschurenRijenM4544:43
66Ad BernaertsBaarle-NassauM5544:55
67Dirk WernsenSpiridonM4545:02
68Sjef SchijvenSpiridonM4545:09
69Anja van ZonSpiridonV4545:10
70Robert KoolenLoopvereniging TOFM4545:10
71Ruben KeulersTilburgM3545:13
72Kevin MarijnissenRijenMsen45:13
73Peter van BeurdenPrinsenbeekM4545:15
74Guillaume ErnstBredaM5545:27
75Toon KleindopScorpioM5545:32
76Ad KieboomScorpioM6545:34
77John SnijdersM5545:44
78Nikki BagchusDAKVsen45:55
79Rien van DiepenSpiridonM6546:00
80Corné FijnemanOosterhout NbM4546:15
81Erik LandesbergenEtten-LeurM4546:17
82Marc van den EndenSprintM3546:21
83Samantha VoogtTilburg Road RunnersVsen46:22
84Ad de JongAtledoM6546:25
85Johan van LoonM5546:27
86Eric van ReeGoirleM4546:28
87Lorens AlbinusScorpioM4546:34
88Jacqueline NieuwenhuizenDAKV3546:35
89Antoine VissersM4546:36
90Marloes de JongAtledoV3546:45
91Geertjan de KeijzerDordrechtMsen46:46
92Toine DingemansSprintM5547:06
93Frans AnssemsRijenM3547:21
94Luc BeekmanTilburg Road RunnersM4547:27
95Joost MulderSpiridonM3547:28
96Ad VermettenSpiridonM5547:29
97Jan de BeerDongenM5547:35
98Wim GlazenburgSpiridonM5547:35
99Jan VermeerSpiridonM5547:35
100Hedi van HestTilburgV4547:43
101Tim van WaesRijenMsen47:47
102Hein de GroenM4547:50
103Ellen van LeuvenBredaVsen47:52
104Noud van DongenScorpioM6547:53
105Kees PijnenburgAtledoM5547:53
106Ton van GageldonkRijenM5547:58
107Arijan van AlphenM4548:01
108Janneke BeenhakkersRijenV3548:08
109Roland van LisdonkRijenM3548:11
110Martijn MullerOosterhout NbM3548:26
111Twan HopM3548:42
112Aukje LaurijsenDongenV3548:45
113Bert-Jan BaxBredaM4549:16
114Han van BuerenScorpioM6549:33
115Dominique van GilsScorpioVsen49:40
116Natasja LandesbergenEtten-LeurV4549:43
117Marleen HavermansV3549:49
118Ed BotermansSpiridonM5549:52
119Hanne van den BemtScorpioV4550:13
120Arjan NaaijenScorpioM4550:17
121Gilbert SchalkRijenM4550:24
122Rob BergScorpioM4550:31
123Kees KoevoetsBredaM5550:36
124Anja vd HeuvelScorpioM4551:00
125Koen VermeerGilzeM3551:05
126Jeroen BroerenAVO 1983M3551:08
127Edwin WeijtsBredaM4551:14
128Roland van OosterwijkRijenM4551:24
129Jos BleijlevensScorpioM4551:29
130Cees HuijbenScorpioM5551:30
131Karen Jansen-KeldermanSpiridonV4551:34
132Judith van GilsRijenV3551:35
133Karin van LoonRijenV3551:40
134Bram BillekensRijenM3551:51
135Babs RooversV3551:53
136Mark van der EerdenRijenM5551:55
137Jaap de KoningSpiridonM5552:04
138Richard DerksScorpioM4552:11
139Peggy AertsRoad Runners Etten-LeurV4552:16
140Raul GeermanOosterhout NbM4552:16
141Bart LeytenM4552:20
142Fred SoomersSpiridonM5552:22
143Jolanda van DongenSpiridonV3552:23
144Jeroen van VugtRijenM3552:28
145Eddy MureauScorpioM4552:35
146Marc NohlmannsSprintM4552:38
147Willemijn WeijschedeLoopvereniging TOFV3552:53
148Christ van AlthuisTeteringenM5553:01
149Olaf NooteboomOosteindM4553:07
150Dominique BakkerRijenM3553:18
151Rick MarijnissenRijenMsen53:19
152Jan van MeerSpiridonM6553:21
153Larysa PavilchukRoad Runners Etten-LeurV4553:23
154Petra KoenenLoopvereniging TOFV4553:39
155Richard SnelsRielM4553:56
156Michael MelsenRijenM3553:57
157Marieke WijdevenDorstVsen53:58
158Liza van HestTilburgVsen53:59
159Louis CancianiBerkel-EnschotM3553:59
160Eric ten FeldScorpioM5554:00
161Cecile Mestrini van WaesRijenVsen54:16
162Ilse van KaamMadeVsen54:25
163Fons OttenBavelM5554:33
164Henk WalvoortSprintM6554:47
165Maria BloemsaatScorpioV4554:47
166André AartsScorpioM6554:48
167Peter LeijsBredaM5554:49
168Sjak WoutersScorpioM5555:05
169Dimitri van OosterhoutLoopvereniging TOFM3555:30
170Nicky PullensDorstVsen55:33
171Joop SmoutScorpioM6555:37
172Ton-Ewout van DalenOosterhout NbM4555:37
173Esther MarijnissenSpiridonV3555:52
174Adrie MarijnissenSpiridonM4555:53
175Machteld JägerBavelV4556:12
176Patrick WalravenTilburgM4556:13
177Astrid HendriksLoopvereniging TOFV3556:38
178Peter de VriesLoopvereniging TOFM4557:28
179Leanne DigneBredaVsen57:49
180Chantal HeesbeenRijenVsen58:02
181Michel PootSpiridonM4558:02
182Louis van AlthuisBredaM5558:15
183Monique ErmensPrinsenbeekV4558:23
184Martien van HooijdonkBredaM4558:23
185Wim GeertsLeidenMsen58:33
186Jacqueline NuijensLoopvereniging TOFV4558:41
187Margareth HuismanMadeV4558:41
188Hans DrubbelTilburgM4558:42
189Giesbert WirkenGilzeM5559:01
190Peter HooijenLoopgroep Aart StigterM5559:09
191Joyce OttenBredaV3559:30
192Saskia WijtenburgBredaV3559:31
193Cees CastelijnsScorpioM5559:34
194Desiree LangerwerfAtledoV4559:38
195Lotte WiersmaScorpioVsen1:00:22
196Carina SchalkwijkOosterhout NbV451:00:24
197Cor SchoenmakersWaspikM651:00:46
198Ingrid FlorijnOosterhout NbV351:00:59
199Tineke den HarderScorpioV451:01:07
200Irma van ArkenLoopvereniging TOFVsen1:01:17
201Judith PieterseOosterhout NbV451:01:39
202Mark WesterlakenNieuwendijk NbM451:01:42
203Peter van OosterhoutScorpioM651:02:02
204Els CrulBredaV451:02:49
205Rob SimonsOosterhout NbM551:02:50
206Franka de HaasScorpioV451:03:28
207Peter de HaasScorpioM551:03:29
208Cees van DoornLoopvereniging TOFM551:03:35
209Joost van CorstanjeTilburgMsen1:05:26
210Henk KikTilburgMsen1:05:27
211Jeroen KuijpersRijenM451:05:43
212Moniek Kingma SchippersavVNV451:05:44
213Wouter RielFysiotherapie Tilburg ReeshofM351:06:18
214Ciska GouverneurScorpioV451:07:42
215Anita KlijsScorpioV351:09:43
216Robbert van de WouwParcivalMsen1:12:51

Terug naar de afstandkeuze

Technische realisatie: Iwan Oprins